Chakra Farkındalığı ve Chakralar’ın Dengelenmesi Kursu

Chakra kelimesinin Sanskrit kökeni disk, tekerlek anlamına gelir. Doğada bulunan elektro-kimyasal enerjiyi bedenimize taşırlar. Chakralar, biz onların farkında olsak da olmasak da hep çalışırlar. Enerji doğadaki 5 elementten (ateş, su, hava, toprak, ether) etkilenerek chakralara akar. Bu elementler nefesle beraber bedene girer ve fiziksel ve ruhsal durumumuzu etkilerler.

Birçok yoga öğrencisi asanalar yani duruşlarla chakralarını uyarmak ve hissetmek ister. Ama bunu hep asana ve chakra ilişkisi içinde ezbere öğretilmiş bilgiyle deneyimlemeye çalışır.

Chakra denilince birçoğumuzun aklına ulaşılmaz, hissetmesi ve anlaşılması zor enerji diskleri gelir. Chakra farkındalığı ve dengelenmesi çalışması ile istedik ki elementler aracılığıyla herkes kendi enerji alanı ve chakra isleyişinin farkında olsun. Ve o gün yoga ya da meditasyon çalışmasında nasıl bir yol izlemesi gerektiğini kendi belirlesin. Her biri bedendeki dolaşım, boşaltım, sindirim vs. gibi farklı fonksiyonları yöneten chakralar daha anlaşılır bir şekilde günlük hayatınıza ve sizlere yakın olsunlar! Öyleyse akışlarını birlikte keşfedelim ve tek tek hissedelim!

Not: Sizlere bir de sürprizimiz olacak! Çalışma sırasında her katılımcıya birer enerji pandülü hediye edilecek ve chakralar üzerinde nasıl kullanılacağını deneyimleyeceğiz.

KURS ÜCRETİ: 120 TL

KURS YERİ: YOGA PACIFIC (Bağdat Cad. No: 483, Ebru Apt. Kat 2 No. 9, Çatalçeşme/Suadiye)
İrtibat Tel: 0533 432 74 82

Lütfen gelmeden önce rezervasyon yaptırınız. Katılım 15 kişiyle sınırlıdır.
Rahat bir kıyafet tercih ediniz.
Yalnızca nakit ödeme geçerlidir.